Haber Web Sitesi

Haber Web Sitesi kolay ve anlaşılabilir yönetim paneli sayesinde herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Özel bir bilgi ve eğitim gerekmez. Haber sitesi açmak isteyenler için kolay yönetilebilir, haberlerinizi kolaylıkla ekleyebilir ve haber fotoğraflarını kolaylıkla yükleyebilirsiniz. Haber Ekleme Silme Düzenleme,  Manşet haberlere göre listeleme, Haber Arama, Toplu haber güncellemeleri toplu silme, Reklam alanları, İletişim formuna bırakılan mesajların yöneticiye email olarak bildirilmesi online cevaplanması ve saklanması vb. birçok özellik bulunmaktadır.
 

Firma Rehberi Web Sitesi

Firma Rehberi Web Sitesi kolay ve anlaşılabilir yönetim paneli sayesinde herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir. İster ilçenizde, ister ilinizde, isterse Türkiye genelinde Firma Rehberi sitesi açmak isteyenler için kolay yönetilebilir.Firma Rehberi ASP dili ve MySQL veri tabanı kullanılmıştır. Firma Rehberi`ne üye olanlar, firma bilgileri ile  ilan ve ürünlerini ekleyebilirler. Siz onay vermeniz halinde yayınlanır. Ayrıca isteyen firmaya kendisinin online yönetebileceği mağaza da açabilirsiniz. 
 

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi  kurumların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. 7/24 saat güncelleme yapılabilir. SEO link Yapısı olup MYSQL veri tabanı kullanılmıştır.Haber Ekleme Düzenleme, İçerik Kategorileri, Foto Galeri, Video Galeri, SEO link Yapısı, MYSQL veritabanı, ve sayamadığımız bir çok özellik bulunmaktadır.
 

http://www.kemalpasa12noluasm.com

E-Ticaret Web Sitesi

E-Ticaret Web Sitesi ile ürünlerinizi 365 gün satabilirsiniz. Ürünlerinizi internet üzerinden tüm dünyaya satabileceğiniz 7 gün 24 saat açık ; yönetim paneli sayesinde sürekli güncelleyebileceğiniz ürün siparişi ve istatistiklerinizi takip edebileceğiniz bir çok özelliğe sahip kolay ve kullanışlı bir E-Ticaret Uygulamasıdır. Kolay ve anlaşılabilir yönetim paneli sayesinde herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Ürünlerinizi ekleyebilir ve ürün fotoğraflarını kolaylıkla yükleyebilirsiniz. Belirli bir fiyata kadar kargo ücreti koyabilir veya kargo bizden fiyatı belirleyebilirsiniz.Havale ve Eft indirimi tanımlayabilirsiniz. E-Ticaret Web Sitesinde havale ve kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz. 
 

İnşaat Emlak Web Sitesi

İnşaat Emlak Web Sitesi;  cep telefonu, tablet ve tüm bilgisayarlarla uyumlu olup, inşaat ve emlak firmalarının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır.7/24 saat güncelleme yapılabilir. SEO link Yapısı olup MYSQL veri tabanı kullanılmıştır.Satışı Yapılan İşleri, Üretilen Ürünleri, Satılan Malzemeleri  Ekleme Düzenleme, İçerik Kategorileri, Foto Galeri, Video Galeri, SEO link Yapısı, MYSQL veritabanı, ve sayamadığımız bir çok özellik bulunmaktadır.