Haber Web Sitesi

Haber Web Sitesi kolay ve anlaşılabilir yönetim paneli sayesinde herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Özel bir bilgi ve eğitim gerekmez. Haber sitesi açmak isteyenler için kolay yönetilebilir.Haber Sistemi ASP dili ve MySQL veri tabanı kullanılmıştır. Haber Web Sitesi ile online yönetilebilir haber sitesi açabilir ve yönetebilirsiniz. Haberlerinizi kolaylıkla ekleyebilir ve haber fotoğraflarını kolaylıkla yükleyebilirsiniz. Haber Ekleme Silme Düzenleme,  Tüm kritik işlemlerde işlemi onaylayıp onaylamadığınızın sorulması, Manşet haberlere göre listeleme, Haber Arama, Toplu haber güncellemeleri toplu silme veya toplu olarak bir kategoriden başka bir kategoriye taşıyabilme, Haber resimlerini otomatik olarak boyutlandırma, Haberlere yorum eklenebilme, Üyelik sistemi, Yazar ekleme ve yazarların yazı girebilecekleri panel, Tüm veri girişlerinde kullanışlı HTML editör, Gelişmiş Kategori yönetimi, Kategori yönetimi istediğiniz kadar kategori ekleyebilme, Kategorilerin dizilişlerini belirleyebilme, Reklam alanları, Anket Bölümü IP ve Çerez destekli, Fonksiyonel site sayacı, İletişim formu iletişime bırakılan mesajların yöneticiye email olarak bildirilmesi online cevaplanması ve saklanması, Güncel döviz bilgilerini gösterme, Haberlere Embed kodu ile video ekleyebilme özellikleri bulunmaktadır.

http://www.kemalpasa.net

İnşaat Emlak Web Sitesi

İnşaat Emlak Web Sitesi;  cep telefonu, tablet ve tüm bilgisayarlarla uyumlu olup, inşaat ve emlak firamlarının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır.

7/24 saat güncelleme yapılabilir. SEO link Yapısı olup MYSQL veri tabanı kullanılmıştır.

Satışı Yapılan İşleri, Üretilen Ürünleri, Satılan Malzemeleri  Ekleme Düzenleme, İçerik Kategorileri, Foto Galeri, Video Galeri, SEO link Yapısı, MYSQL veritabanı, ve sayamadığımız bir çok özellik bulunmaktadır.

http://www.izmiryapaykayaselale.com

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi  kurumların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. 7/24 saat güncelleme yapılabilir. SEO link Yapısı olup MYSQL veri tabanı kullanılmıştır.Haber Ekleme Düzenleme, İçerik Kategorileri, Foto Galeri, Video Galeri, SEO link Yapısı, MYSQL veritabanı, ve sayamadığımız bir çok özellik bulunmaktadır.

http://www.kemalpasa12noluasm.com

Firma Rehberi Web Sitesi

Firma Rehberi Web Sitesi kolay ve anlaşılabilir yönetim paneli sayesinde herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir. İster ilçenizde, ister ilinizde, isterse Türkiye genelinde Firma Rehberi sitesi açmak isteyenler için kolay yönetilebilir.Firma Rehberi ASP dili ve MySQL veri tabanı kullanılmıştır. Firma Rehberi`ne üye olanlar, firma bilgileri ile  ilan ve ürünlerini ekleyebilirler. Siz onay vermeniz halinde yayınlanır. Ayrıca isteyen firmaya kendisinin online yönetebileceği mağaza da açabilirsiniz. 

http://www.kemalpasarehberi.com

Kişisel Web Sitesi

Kişisel Web Sitesi cep telefonu, tablet ve tüm bilgisayarlara uyumlu olup, kurumların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır.7/24 saat güncelleme yapılabilir. SEO link Yapısı olup MYSQL veri tabanı kullanılmıştır.Haber Ekleme Düzenleme, İçerik Kategorileri, Foto Galeri, Video Galeri, SEO link Yapısı, MYSQL veritabanı, ve sayamadığımız bir çok özellik bulunmaktadır.

E-Ticaret Web Sitesi

E-Ticaret Web Sitesi ile ürünlerinizi 365 gün satabilirsiniz. Ürünlerinizi internet üzerinden tüm Türkiye tüketicisine tanıtıp satabileceğiniz 7 gün 24 saat açık ; yönetim paneli sayesinde sürekli güncelleyebileceğiniz ürün siparişi ve istatistiklerinizi takip edebileceğiniz bir çok özelliğe sahip kolay ve kullanışlı bir E-Ticaret Uygulamasıdır. E-Ticaret Web Sitesi ile ürünleriniz daha çok alıcıya ulaşacak pazar payınız büyüyecektir. E-ticaret sistemi tüm bunlar dikkate alındığında satış yapmanın en ekonomik yoludur. E-Ticaret Web Sitesi kolay ve anlaşılabilir yönetim paneli sayesinde herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Özel bir bilgi ve eğitim gerekmez.Ürünlerinizi kolaylıkla ekleyebilir ve ürün fotoğraflarını kolaylıkla yükleyebilirsiniz. Üç farklı üye tipine göre ürün fiyatlarını belirleyebilirsiniz. İstediğiniz bir üyeyi Son Kullanıcı , Bayi veya Özel müşteri yapabilir ve sizin belirlemiş olduğunuz fiyattan ürün almasını sağlayabilirsiniz. Belirli bir fiyata kadar Kargo ücreti koyabilir veya Kargo Bizden fiyatı belirleyebilirsiniz.Havale ve Eft indirimi tanımlayabilirsiniz. Vitrin özelliği ile seçtiğiniz ürünler ana sayfada ve site genelinde arama sonuçlarında ürün listelerinde hep öncelikli ürün olarak yayınlanır. İnternetten ürün satmak pazarlamak isteyen kurumsal veya kişisel kimlik ile herkes kullanabilir. E-Ticaret Web Sitesinde Paypal ve Kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz. MySQL veritabanı kullanılmıştır.

http://www.grafiktanitim.com